درباره آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی “قلم نوین” بیشتر بدانید

“آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی و خوشنویسی با خودکار قلم نوین” از دی ماه سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را تحت نظارت و با مجوز رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس آغاز نموده است. 

هدف و رسالت اصلی درآموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قلم نوین ترویج فرهنگ و اصالت ایرانی و اسلامی بوده و در مدت ۹ سال اخیر به لطف پروردگار و همراهی و همکاری صمیمانه شما مردم عزیز و اصیل توانسته است گامهایی در راستای رسالتش بردارد. بی شک سرمایه اصلی ما در آموزشگاه “قلم نوین” اعتماد و حضور شما بوده و بدون حمایتها و یاری شما طی نمودن این راه، بسیار مشکل و حتی غیر ممکن و ناتمام میماند و دستیابی به اهداف و رسالت بسیار دور می نمود.

شما در آموزشگاه آزاد هنر های تجسمی قلم نوین مهارتهای ضروری و کاربردی هنری را می آموزید و میتوانید در امور روزانه از آنها استفاده کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه میتوانید با چند جلسه آموزش درست و حرفه ای از دستخطی خوانا و زیبا در نوشته جات روزمزه نم لذت ببرید و با اعتماد به نفس بیشتری بنویسید و زندگی کنید.

این آموزشگاه با تکیه بر شیوه‌های صحیح آموزش خلاقانه و با بهره‌گیری از کادر اساتید مجرب و آگاه به فن‌آوری روز و با تدوین برنامه‌های آموزشی هدفمند، هنرجویان را علاوه بر آموزش در دپارتمان‌های معرفی شده، با فنون کاربردی رشته تحت آموزش نیز به صورت عملی آشنا نموده تا با شناخت فضا و حیطه کاری رشته خود، مهیای بازار کار گردند. خط مشی آموزشگاه برنامه‌ریزی و اجرای شیوه آموزش خلاقانه، علمی، هنری و کاربردی بوده و کلیه دوره‌های آموزشی نیز جهت براورده نمودن نیاز هنرجویان طرح ریزی و آماده گشته است. در این روش هدف ما جلوگیری از ایجاد یک نسخه آموزشی مشترک برای هنرآموز بوده تا وی بداند با راهبرد چنین روشی و دوری از شیوه کپی کاری، در راستای تقویت تکنیک و نگرش شخصی به مرحله تألیف و نگاه هنری نایل خواهد گشت.